Úvodní stránka » Koloběžky

Koloběžky - KOSTKA a MIBO

 

 • Kvalitní koloběžky najdete jen u nás s možností testovací jízdy a dobrou radou
 • Pravidelné pondělní i nepravidelné dálkové jízdy na koloběžkách po okolí i dál. Sledujte https://www.facebook.com/ekovelo.cz
 • Koloběžky u nás to je především osvědčená kvalita výrobků tuzemských výrobců.Koloběžka Mibo Crazy Kid
 • Koloběžky  užívají profesionální i rekreační sportovci nejen u nás, ale i po celé Evropě.
 • Fitnes jízdy pro každého.... naučíme Vás dupat :-)


Díky kvalitě a množství modelů se koloběžky  řadí mezi přední Evropské výrobce sportovních potřeb.

Koloběžka KOSTKA a MIBO  to jsou koloběžky pro každého!

Snili jste někdy o jednoduchém pohybu? O pohybu bez hranic? O pohybu s větrem ve vlasech, kde se cítíte volní jako ptáci?

Svezte se na koloběžce a zažijte skutečný pocit svobody a volnosti!

Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb vhodný pro všechny věkové kategorie od nejmenších a nejmladších až po největší a nejstarší. Nesporné výhody koloběhu uvítají zvláště příslušníci starší generace: pohyb nemusí znamenat zvýšenou námahu, ale může. Jezdec se může vydat pomalou odpočinkovou jízdou za cílem turistiky.

Současně je jízda na koloběžce aktivním pohybem, při kterém se protáhne většina svalových partií. Na své si přijdou nejen aktivní profesionální sportovci, ale hlavně běžní obyčejní lidé či dokonce i osoby se sníženou tělesnou schopností.

Svezte se na koloběžce a zažijte volnost, jakou jste dosud nepoznali! Budete překvapeni s jakou lehkostí se budete řítit krajinou!

 

KOLOBĚŽKY JAKO POSILOVACÍ TRENAŽER

V naší praxi se už objevilo mnoho případů, že jízda na koloběžce opravila za pár měsíců mnoho let zlobící vyhřezlé plotýnky naprosto jednoduchou metodou a to posílením svalového korzetu páteře pouze pravidelnou jízdou na koloběžce, třeba do práce.

Doporučujeme jízdu na koloběžce všem lidem se sedavým zaměstnáním jako nezbytnou součást udržování kondice a posílení dlouhodobým sezením ochablého zádového svalstva.

 • Koloběžky  jsou vhodné pro rekreační jezdce, ale také pro profesionální a vrcholové sportovce.
 • Koloběžka  je určená pro sport, turistiku, zábavu, freestyle, downhill, půjčovny a průmysl.

 

Koloběžky Kostka v ekovelo.cz

 


ŘEKNETE SI "KOLOBĚŽKA" !?

 • Je to hračka pro dítě?
 • Vozítko pro zábavu?
 • Sportovní náčiní?
 • Dopravní prostředek?
 • A ejhle! Máte pravdu všichni.
 • Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.

 A proč zrovna koloběžka?
Zde máte několik mých poznatků po 40 letech ježdění na kolobce:

Koloběžka  je malý, levný, skladný, odolný a bezúdržbový dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie, tzn. na jednom stroji se pohodlně sveze každý od vnučky až po dědu.

Koloběžka  je skvělý posilovací trenažer, který už vyléčil nejednoho „plotýnkáře“. Při výletu na kolobce si člověk ani neuvědomí, jak aktivně posiluje celé zádové svalstvo, svalstvo stehen, lýtek a břicha množstvím odrazů (na jednom km asi 150–200 , to je kolem 2000 na 10km a to je při sportovní jízdě záležitost 1/2 hodiny). Takové množství pohybů celého těla není nikdo schopen odcvičit na žádném statickém trenažeru v tak krátké době a s takovým účinkem a to ještě formou zábavy. Pravidelnou jízdu na koloběžce bych doporučil všem, co mají sedavé zaměstnání a tím náchylnost k celosvětovému problému jako jsou bolesti zad způsobené ochablostí zádového svalstva z věčného sezení v práci, v autě, u televize, počítače atd.

Koloběžka  (s dětskou sedačkou) používá desítky maminek na přepravu svého dítěte do školky, k babičce atd. Převoz dítěte je mnohem rychlejší než s kočárkem, je s ní mnohem jednodušší manipulace než s jízdním kolem, děti to velmi baví a ještě maminka nevědomky sportuje.

Koloběžku  si pro svoji skladnost vozí mnoho lidí s sebou na dovolenou, na večerní projížďky kolem moře, na zkrácení dlouhého času svých dětí, na dopravu pro menší nákupy atd.

Koloběžka  je skvělé tréninkové zařízení pro letní přípravu zapálených lyžařů – běžkařů. Vždyť i náš reprezentant Lukáš Bauer trénuje na koloběžce MIBO – Courage.

Koloběžky  je možno použít jako velmi mobilní dopravní prostředek pro přepravu po městech místo MHD a také pro aktivní turistiku.

Koloběžky KOSTKA v ekovelo.czDalší využití koloběžek:


Dodáváme modely pro půjčovny, pro freestyle, pro sjíždění horských terenů (down hill), pro mushing (jízda za psem) a jako servisní trojkolka pro průmysl.

Prostě shrnuto:
Koloběžka je fenomén, který se stále více prosazuje jako skvělý pomocník i zábavný společník našeho života.

Klub koloběhu ekovelo.cz

 


 

KOLOBĚŽKY NAJDETE V NAŠEM E-SHOPU

PARDUBICKÉ JÍZDY KOLOBĚŽEK "PARDUBICKÉ DUPÁNÍ" KAŽDÉ PONDĚLÍ S ODJEZDEM Z PARKOVIŠTĚ OD ARNOŠTA ZA ČEZ ARÉNOU - VÍCE NA TEL.: 602 418 830

Tak 3,4… Trhni si nohou!!! :-) nebo koukni na http://www.facebook.com/ekovelo.cz

 

 

 

 

Novinky

Navigace TEASI ONE 2

9.7.2014

AKTUÁLNÍ PROGRAM JÍZDY S KOLOBĚŽKOU 2015

23.4.2015

archiv